Vydavatel Beep Japan a studio Nagai Industries oznámili, že narativní simulace inKONBINI: One Store. Many Stories. vyjde 30. dubna na PlayStation 5, Xbox Series, Switch 2, Nintendo Switch a PC a Mac (Steam). Verze pro Switch 2 byla oznámena nově.
Hra je zasazena do malého japonského městečka na počátku 90. let a zaměřuje se na každodenní život prodavačky v místním konbini (obchodě se smíšeným zbožím). Hráči se ujmou role Makoto Hayakawy, vysokoškolačky, která si dává pauzu od studia a pomáhá své tetě s provozem obchodu.
inKONBINI kombinuje cozy atmosféru s důrazem na dialogy a vztahy se zákazníky. Kromě běžných činností, jako je doplňování zboží, obsluha u pokladny nebo vyřizování telefonátů, budou hráči vést rozhovory s různorodými postavami a ovlivňovat jejich příběhy prostřednictvím vlastních rozhodnutí.
Titul nabídne větvený příběh s více dialogovými možnostmi, několik jednoduchých miniher inspirovaných prací v obchodě a audiovizuální styl evokující nostalgii počátku 90. let v Japonsku.